18.05.2023

Gree отримала чотири нагороди на виставці винаходів у Женеві

Нещодавно 48-а Міжнародна виставка винаходів у Женеві опублікувала список переможців. Завдяки своїм провідним технологіям Gree завоювала дві золоті медалі, одну срібну та одну бронзову медаль, відкривши світові нову главу «Gree, створення кращих електроприладів».

Виставка винаходів у Женеві вважається однією з найважливіших подій у світі інновацій - це щорічна виставка, на якій демонструються нові винаходи з усього світу. Виставку заснував Жан-Люк Венсан,

який був надихнутий успіхом Салону винаходів у Лозанні, Швейцарія. Венсан вважав, що міжнародна виставка, на якій представлені виключно винаходи, може сприяти просуванню інновацій та зв'язку винахідників з потенційними інвесторами та покупцями. Перша виставка винаходів у Женеві відбулася у 1972 році та налічувала 450 винаходів з 20 країн. З того часу подія значно зросла та щороку збирає понад 700 учасників з 40 країн.

Крім демонстрації нових винаходів, виставка також надає платформу винахідникам для знайомств з потенційними покупцями, інвесторами та партнерами.